Hakkımızda

Bebek ve Çocuk giyim sektöründe birçok yeniliğe öncülük eden Smile Kids, 2003 yılında imalat, toptan ve perakende olarak ticaret hayatına merhaba demiştir.Smile Kids 0-13 yaş grubunda bebek ve çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere gelişen teknolojilere uygun alt yapı yatırımları ile ürün kalitesini ve üretim kapasitesini her geçen gün arttırmaktadır.Kendi markamız ve kolleksiyonlarımız yanısıra özel üretim desteği isteyen firmalar ile yetişmiş tasarım personeli ve imalat gücümüz ile iş birliği yapmaktayız.Ürünlerimizi perakende mağazalarında ve internet üzerinden satmak isteyen mağaza sahipleri kullanıcı dostu tasarımı ve etkin stok takibi yaptığımız web sitemiz üzerinden kolaylıkla sipariş oluşturabilirler.

Smile Kids olarak; yurtiçi ve yurtdışında kalıcı işbirlikleri, müşterilerinin teveccühü ile her gün Dünya'nın daha uzak noktalarına ulaşmaya devam ediyoruz.

 

Nasıl Çalışıyoruz?

İlk günkü heyecanımız ve kararlılığımız ile sürdürülebilir ticari anlayış ile müşterilerimiz ile kalıcı ortaklıklar kurmak gayretindeyiz.

 

Memnuniyet Odaklı Hizmet

Tecrübeli ve kurum kimliği ile hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile gerek mağaza gerek Yurtiçi/Yurtdışı fuar organizasyonları düzenliyoruz. - Online'da müşterilerimizin tercih ettiği iletişim kanalları ile Sipariş, Sevkiyat ve tüm süreçlerin şeffaf şekilde müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

- Mağazamıza gelen müşterilerimize ürünler ve markamız hakkında doğru ve detaylı bilgiler ile kalıcı ilişkiler kurarak kalıcı ticari dostluklar kuruyoruz..

- Yerelde ve uluslararası ve sanal dünyada reklam çalışmaları ile markamızı daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz.Verim ve Kalite

Üretim hattımızda ve ürünlerimizde sektördeki gelişmelere paralel modernizasyon çalışmaları ile verimi ve kaliteyi arttırmak için her gün gayret ediyoruz.Offline / Mağaza'dan Satış

Yurtiçi ve yurtdışından gelen misafirlerimizin rahat ve ferah bir ortamda alışveriş yapmaları için Laleli ve Zeytinburnunda toplamda 1.000 M2'lik showroom mağazalarmız ve her zaman güler yüzlü personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.Online / Uzaktan Sipariş Yönetimi

Gerek web sitemiz gerek sosyal medya ve mobil iletişim kanalları ile ürünlerimizi gören ve bizler ile çalışmak isteyen yerli yabancı müşterilerilerimiz ile konforlu ve güvenilir bir alışveriş için her adımda kendileri ile iletişim halinde kalarak alışverişlerini tamamlamaları için çalışıyoruz.