Üretim

Dokuma kumaşlar için, hem Türkiye’nin hem de yurtdışının en önde gelen tedarikçileri ile stratejik ilişkilere sahibiz. Yenilikleri pazarda kullanılabilir hale gelir gelmez sürekli olarak takip etmekle görevli olan bir teknik araştırma ve geliştirme ekibine sahibiz. Ekip üyeleri lif, iplik, örme, boyama ve apre alanlarında mevcut olan en son teknikler üzerinde çalışmaya ve bunu kendi bünyemizde uygulamanın en iyi yolunu bulmaya odaklanırlar.

 

Konfeksiyon Üretimi

Modern, amaca özel inşa edilmiş fabrikalarımızda, bizim amacımız ürünlerin ve hizmetlerin söz verdiğimiz kalite ve güvenlik gerekliliklerini karşılaması ve teslimatının zamanında yapılmasını ve bu suretle de sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Modern tesisler, makineler ve ekipmanlar, güvenli, temiz çalışma koşulları yüksek verimlilikle çalışan operatörler yüksek fabrika verimliliğini sağlamamaktadır.

 

Baskı Nakış Üretimi

“Baskı nakış süreçlerinde kullandığımız kimyasallar ve materyaller ürünlerin kullanım ömründe en iyi dayanıklılığı sürdürmek için dikkatle seçilir.”

Konfeksiyon üretimine modaya uygunluk değeri eklemek moda işi için bir zorunluluktur. Smile Kids, pano ve dijital baskı, nakış ve arma gibi geniş çeşitliliğe sahip işleme teknikleri ve tasarımları ile sürece değer katar.

 

Bunun bütün başlıca pazarlarda giderek artan bir kaygı olduğu bilinci ile kullanılan kimyasallar imalatları, kullanımları veya elden çıkarılmaları sırasında ne sağlık ne de çevresel riske sahip değildirler.

 

Müşterilerimiz aynı zamanda bizim iyi donanımlı ve deneyimli ortak şirketlerimiz yolu ile sağladığımız en güncel yıkama ve boyama tekniklerinden de faydalanırlar.

Smile Kids kalite sürekliliği garantisi hem dokuma hem de örme kıyafetler için sürdürülmektedir.

Kendi bünyemizde baskı ve işleme tesislerine sahip olmak, ürün geliştirme aşamasından başlamak üzere müşterilere daha hızlı yanıt verme olanağı sunar.

Her türlü baskı veya işlemelerin istikrarlı bir şekilde yüksek kalitede olacağını ve en güncel ürün güvenliği standartları ile üretildiklerini bilmenin rahatlığı ile tam bir koleksiyon günler içerisinde sonuçlandırılabilir.

 

Tasarım ve Geliştirme

“Kumaş, konfeksiyon, baskı, yıkama teknikleri, baskı ve süsleme alanlarında sürekli yenilikçi ve gelişen teknolojiyi takip ediyoruz.”

İster kumaşlarda, ister ürün tasarımında, isterse baskı nakış veya yıkama tekniklerinde olsun, sürekli yenilik ve bunların geliştirilmesini sağlamak için müşterilerimizle çok yakın olarak çalışırız. Ürünlerimizin tamamı için bütün dünyadan fikirlerin yanı sıra kendi geliştirmelerimizi ve son üretimlerimizi sergileyen sürekli güncellenen modern showroomlara sahibiz.

 

Müşterilerimiz hızlı sonuç almak için çoğunlukla tesislerimize gelip tasarım ekiplerimizle vakit geçirmeyi tercih etmektedir. Aynı zamanda bizimle çalışmak suretiyle hem kendi markalarımız ve hem de yurtdışı müşterilerimiz adına en son trendleri takip eden ve geliştiren yetenekli tasarım ekibimize erişim olanağı bulmaktadırlar.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği (ISG)

Çalışanlarımızın fiziksel, sosyal ve ruhsal yönden tam iyilik halinde çalışmaları için proaktif ve katılımcı yaklaşımlarla sıfır iş kazası ve meslek hastalığı hedefi ile çalışmaktayız.

 

Bu kapsamda güvenli ve sağlıklı çalışma ortamı sağlayacak iş sağlığı ve güvenliği politikaları ve uygulamaları tüm çalışanların katılımıyla yapılmaktadır.

 

Gerek Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı gerekse müşterilerimiz tarafından gerçekleştirilen denetimlerde iş sağlığı ve güvenliği yasal mevzuat gerekliliklerinin karşılandığı ortaya konmuştur.

 

Geri Dönüşüm Yönetimi

Üretim prosesimizden kaynaklı;

 

Atıklarımızı ayrıştırılarak geri dönüşüm tesislerine gönderilerek atıkların tekrar kullanımı sağlanmaktadır.

 

Kağıt atıklarımızı %100 ünü,

Kumaş kullanımımızın %15 ini geri dönüşüme tabi tutarak çevreye en az atık bırakıyoruz.